ShowMasters

Mes esame atsakinga, profesionali bei kūrybinga renginių aptarnavimo komanda, kurią sudaro: Renginių vedėjai (lietuvių, rusų, anglų bei lenkų kalbomis) Renginių animatoriai, šokėjai, DJ’ėjai ir Techniniai darbuotojai!

Patrik

Muzika, šokiai bei renginiai – Patriko gyvenimo būdas. Įgimtas nuoširdumas,išugdyta inteligencija, subtili intonacija ir žinoma šypsena tai pagrindinės Patriko vertybės, kurios kartu padeda sukurti iki smulkmenų tobulą renginį.

Artūras

Artūras yra jaunas, charizmatiškas ir labai kūrybingas renginių vedėjas, mėgstantis dovanoti linksmas akimirkas ypatingų švenčių metu.Renginių vedėjo patirtį pradėjęs kaupti dar mokyklos laikais vėliau šį užsiėmimą pavertė darbu. Artūras – linksma, bendraujanti ir optimizmu trykštanti asmenybė, mokanti sudominti tiek vaikų, tiek suaugusiųjų publiką. Prieš kiekvieną šventę su užsakovais išsiaiškina renginio temą ir pagal poreikius paruošia individualų scenarijų ir renginio temą.

Aleksandr

Profesionalus renginių vedėjas Aleksandras – plastiškai judantis, humoro nestokojantis, bet juokaujantis subtiliai, atsakingas ir puikiai valdantis publiką, pastoviai besišypsantis visų svečių draugas – tikrai tinkamai ir profesionaliai pasirūpins Jūsų švente.
Renginius veda dviem kalbom – rusų ir lietuvių. Ar tai būtų vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, išleistuvės, įmonės vakarėlis – rasiu bendrą kalbą su visais!
Esant reikalui renginį gali pravesti ir marsiečių kalba.

Vedėjų duetas

Profesionalus renginių vedėjai kurie veda įvairius renginius: vestuves, jubiliejus, šimtadienius, išleistuves, įmonių vakarėlius, reklamines akcijas. Linksmi, energingi ir labai atsakingi vedėjai. Renginio vedimas dviem kalbom, taip pat dvigubai daugiau juoko ir šypsenų. Šio nuostabaus dueto pagrindinis tikslas yra, jūsų renginį, nesvarbu kokio pobūdžio jis būtų, paversti įspūdingu šou.

Tomas

Tomas – jaunatviško maksimalizmo ir entuziazmo kupinas dj’ėjus, kuris per savo darbo patirtį turi surinkęs multikultūrinę fonoteką ir dabar drąsiai jaučiasi grodamas tiek sostinės klubuose, tiek vestuvėse ar 60 metų jubiliejuose. Verta paminėti, jog Tomas turi muzikinį išsilavinimą, todėl Jūsų šventę gali praturtinti ir gyvais akordeono muzikos garsais.

Modestas

Modestas – yra nauja jėga, papildžiusi Showmasters Dj’s gretas. Niekada nenustovintis vietoje, visada pilnas energijos ir pozityvus didžėjus, kuris muzika dalinasi ir Lietuvoje, ir Lenkijoje.Be to, Modestas įvaldęs saksofoną, o kai jo šalia neturi, groja … dantimis!

Ernestas

Ernestas yra charizmatiškas, energingas ir labai kūrybingas (šokių treneris/ šokėjas/ šokių vedėjas), stengiantis atlikti savo darbą labai gerai ir užtikrintai. Šokti pradėjęs nuo 4metų Ernestas įgijo daug žinių apie šokius, bei išmoko daugybe įvairiu šokio stilių. Ernestas linksma, bendraujanti ir optimizmu trykštanti asmenybė, mokanti perteikti ir išmokinti šokio vaikus ir suaugusios. Prieš kiekvieną šventę su užsakovais išsiaiškina, kokio šokio, flashmobo ar teminio šokio norėtų užsakovas ir pagal poreikius paruošia kiekvienam užsakovui individualų šokį/šokius.

ShowMasters 

Mes ęsam atsakinga, profesionali bei kūrybinga renginių aptarnavimo komanda, kurią sudaro: Renginių vedėjai (lietuvių, rusų, anglų bei lenkų kalbomis) Renginių animatoriai, šokėjai, DJ’ėjai ir Techniniai darbuotojai!

KONTAKTAI

Parašyk mums!

Jeigu tūri klausymų arba pasiūlymų, drąsiai rašyk mums ir tau būtinai bus atsakyta.

Siunčia

©2020 ShowMasters. Solution - CreoWeb

Log in with your credentials

Forgot your details?